X
Sulje
WECKMAN STEEL

Yhteystiedot

ASENNUSLIIKKEET

Pyydä ilmainen arviointi kattosi rakentamiseen tai remontointiin Weckman-ammattilaiselta, jolta saat sekä asennuksen että kaikki kattomateriaalit, tarvikkeet ja varusteet mitä katollesi tarvitset. Lähimmän Weckman-asennusliikkeen löydät tästä linkistä.

JÄLLEENMYYNTI

Monipuolinen Weckman-kattotuotevaliakoima on saatavissa lähes kaikista hyvin varustetuista rakennustuotteita myyvistä liikkeistä ympäri Suomea. Lähimmän Weckman-tuotteiden jälleenmyyjän löydät tästä linkistä.

KOTIMAAN MYYNNIN YHTEYSTIEDOT

Tukkumyynti kotimaa

Weckman Steel Oy Härkäläntie 72 19110 VIERUMÄKI Puh 03 888 70 Fax 03 718 7839 Tilaukset ja tarjouspyynnöt: levymyynti(at)weckmansteel.fi Weckman Steel Oy Muovikatu 12 74120 IISALMI Puh 03 888 70 Fax 017 814 493 Tilaukset ja tarjouspyynnöt: iisalmi(at)weckmansteel.fi

Myyntialueet

ALUE 1 Timo Nurminen Puh +358 40 735 5669 timo.nurminen(at)weckmansteel.fi ALUE 2 Petri Hartikainen Puh +358 44 783 7219 petri.hartikainen(at)weckmansteel.fi ALUE 3 Kimmo Laukkarinen Puh +358 44 783 7247 kimmo.laukkarinen(at)weckmansteel.com ALUE 4 Sami Nurmi Puh +358 44 783 7241 sami.nurmi(at)weckmansteel.fi ALUE 5 Markku Järveläinen Puh. +358 40 8488271 markku.jarvelainen(at)weckmansteel.fi ALUE 6 Arto Saastamoinen Puh +358 40 7664108 arto.saastamoinen(at)weckmansteel.fi ALUE 7 Jani Koljonen Puh +358 44 7837233 jani.koljonen(at)weckmansteel.fi  

Myynti

Sirpa Hartonen Puh +358 44 783 7220 sirpa.hartonen(at)weckmansteel.fi Tuukka Hartonen Puh +358 44 783 7221 tuukka.hartonen(at)weckmansteel.com  

Laskentapalvelu/Vierumäki

Marko Seppänen Puh +358 44 783 7225 marko.seppanen(at)weckmansteel.fi Juha Palkeinen Puh +358 44 783 7224 juha.palkeinen(at)weckmansteel.com

Laskentapalvelu/ Iisalmi

Matti Niskanen Puh +358 44 783 7232 matti.niskanen(at)weckmansteel.fi

PERÄVAUNU- JA HALLIMYYNTI

Erkki Malmiharju Puh +358 44 783 7208 Fax +358 3 718 2170 erkki.malmiharju(at)weckmansteel.fi Leena Tasanen Puh +358 44 783 7209 Fax +358 3 718 2170 leena.tasanen(at)weckmansteel.fi

II-VALINTAMYYNTI VIERUMÄKI

Pentti Piira Puh. +358 400 844 609.

VIENNIN YHTEYSTIEDOT

Katto- ja seinätuotteet

WECKMAN STEEL OY Härkäläntie 72 19110 VIERUMÄKI Puh +358 3 888 70 (keskus) Fax +358 3 718 7839 JUHA WECKMAN Johtaja Puh +358 44 783 7226 juha.weckman(at)weckmansteel.fi Eleonora Kiselevskaya Aluevientipäällikkö Puh +358 44 783 7218 eleonora.kiselevskaya(at)weckmansteel.com

Traktorin perävaunut ja Teräshallit

ERKKI MALMIHARJU  Puh +358 44 783 7208 Fax +358 3 718 2170 erkki.malmiharju(at)weckmansteel.fi LEENA TASANEN  Puh +358 44 783 7209 Fax +358 3 718 2170 leena.tasanen(at)weckmansteel.fi

KULJETUS JA LÄHETTÄMÖ

Kotimaan kuljetukset

Harri Hartonen Puh +358 44 783 7231 harri.hartonen(at)weckmansteel.fi

Lähettämö/ Katto- ja seinätuotteet

Pekka Lehtinen Puh +358 400 355 559 pekka.lehtinen(at)weckmansteel.com

Lähettämö/ Traktorin perävaunut ja teräshallit

Pasi Kivilahti Puh +358 44 783 7210 pasi.kivilahti(at)weckmansteel.com Tehdasalueen kartta

HALLINTO

JUHA SIMOLA Toimitusjohtaja Puh +358 40 1877765 Fax +358 3 718 2170 juha.simola(at)weckmansteel.com MALMI LEMETTINEN Talousjohtaja Puh +358 44 783 7202 Fax +358 3 718 2170 malmi.lemettinen(at)weckmansteel.fi JUHA WECKMAN Johtaja Puh +358 44 783 7226 Fax +358 3 718 7839 juha.weckman(at)weckmansteel.fi    

LASKUTUS

Verkkolaskutus: Operaattorin tunnus 003708599126 Liaison Technologies Oy Verkkolaskuosoite 003701642056   Tai laskut pdf-muodossa osoitteeseen laskutus(at)weckmansteel.fi  

PERÄVAUNUJEN VARAOSAMYYNTI

Weckman Steel Oy Härkäläntie 72 19110 VIERUMÄKI Puh +358 44 7837210 pasi.kivilahti(at)weckmansteel.com